Preskočiť na obsah
J&RD TRANSPORT

Odborné a poradenské služby

J&RD TRANSPORT s. r. o.

Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Sídlo
Sokolovce
Od roku
2013
IČO
47 588 110

J&RD TRANSPORT

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Piešťanská 21/21, 922 31 Sokolovce
Na trhu od
20. decembra 2013
IČO
47 588 110
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 69.20)
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Firma v číslach

12
rokov na trhu
2013
rok vzniku
24
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte J&RD TRANSPORT

J&RD TRANSPORT s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Piešťanská 21/21, 922 31 Sokolovce. Zapísaná je od 20. decembra 2013 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet činnosti tvorí 24 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, reklamné a marketingové služby a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.

Základné údaje

Obchodné meno
J&RD TRANSPORT s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
47 588 110
DIČ
2023989319
Dátum vzniku
20. decembra 2013
Sídlo
Piešťanská 21/21, 922 31 Sokolovce
Obchodný register
Okresný súd Trnava, oddiel Sro, vložka č. 34519/T
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 69.20)
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa J&RD TRANSPORT zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 24 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Reklamné a marketingové služby

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Vedenie účtovníctva

  • Čistiace a upratovacie služby

Zobraziť všetkých 24 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Vedenie účtovníctva
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Administratívne služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Rganizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Počítačové služby
  • Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s hmotnosťou nad 3,5 t
  • Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli J&RD TRANSPORT s. r. o.?

Sídlo je na adrese Piešťanská 21/21, 922 31 Sokolovce.

Čím sa J&RD TRANSPORT s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; reklamné a marketingové služby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Aké je IČO – J&RD TRANSPORT s. r. o.?

IČO je 47 588 110, DIČ 2023989319.

Kedy vznikla J&RD TRANSPORT s. r. o.?

Vznik: 20. decembra 2013. Na trhu pôsobí 12 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Piešťanská 21/21 922 31 Sokolovce

Registrový súd: Okresný súd Trnava

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre J&RD TRANSPORT s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jard-transport.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.